Говорячи про результати акції протесту проти Податкового кодексу в ефірі програми «Чорне і біле» на телеканалі ТВі, заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко назвав помилковими подальші політичні вимоги від малого та середнього бізнесу. Окрім того, на його думку, й опозиції в першу чергу варто було закріпити цю перемогу, а потім думати як діяти далі.
Микола Томенко наголосив, що якщо виходити з того, що ця акція була, передовсім акцією економічною, акцією захисту малого та середнього бізнесу то необхідно було максимально закріпити перемогу. «Насправді акція не була політичною, а подальша її політизація виглядає штучно», – зазначив він. Віце-спікер назвав неправильною ідею референдуму щодо дострокових парламентських та президентських виборів. «Я не бачу референдумного інструменту, як можна реалізувати дострокові вибори Президента, парламенту і звільнення уряду», – наголосив він. «Ми не можемо дозволяти собі пропонувати якісь речі, які апріорі не можна реалізувати», – додав політик.
М.Томенко зазначив, що на його переконання, Президент і команда зіграли доволі грамотно в частині відміни положень кодексу. Він наголосив, що ключова економічна вимога була виконана, водночас, зазначивши, що можна було б «знайти і більш демократичний вихід з ситуації з Майданом».
Натомість, говорячи про дії опозиції, заступник Голови ВР підкреслив, що «нам варто було сказати, що ми програму «мінімум» виконали і пояснити це кожній людині, що виконання владою програми «мінімум» – це велика перемога». «Після приходу до влади В.Януковича – це перша серйозна перемога суспільства і опозиції у своїх вимогах», – наголосив він.
Оцінюючи роль політиків в підтримці акції протесту, Віце-спікер сказав, що «елементи політизації під час акції – це менше зло. Більше зло те, що частина організаторів перестала бути підприємцями і стала політиками». Він наголосив, що мітинг і протест з’явився на основі економічних вимог і лише згодом з’явилися політичні вимоги, з’явилася радикальна частина підприємців (тобто ті підприємці, які вважають, що економічні вимоги є другорядними, а політичні – першорядними).
Окрім того, говорячи про організацію мітингу, М.Томенка сказав, що не коректно порівнювати цю акцію з подіями Помаранчевої революції і Майданом 2004 року, оскільки то був світоглядний, а це – економічний майдан. «Стояти на майдані – не означає стати Майданом», – сказав він.