Продовжується спільний аудіо-проект Фонду Миколи Томенка «Справедлива країна» та Національної радіокомпанії України. Впродовж останніх трьох років Фондом та НРКУ було видано три аудіо-проекти: «Головні пісні та мелодії України», «Класика української літератури. Живі голоси» та «Лебеді материнства: Живий голос Василя Симоненка».
Поширюються диски у навчальні заклади всіх регіонів країни безкоштовно, через Фонд «Справедлива країна» і за цей час отримали надзвичайно схвальні відгуки як спеціалістів, так і простих громадян, – передусім викладачів навчальних закладів.
«Слуханка для української малечі» – це новий спільний проект Фонду «Справедлива країна» та Національної радіокомпанії України, мета якого – укласти своєрідну мистецько-просвітницьку добірку народних та авторських творів для найцікавішої, але найбільш незахищеної частини нашого суспільства – дітей.
В основу створення такого видання лягла ідея зібрати на компакт-диску найвідоміші українські казки та казки народів світу, лічилки, дитячі пісні, колискові у виконанні відомих українських артистів та дитячих колективів. Ця унікальна добірка передовсім повинна допомогти в організації змістовного та базованого на кращих зразках української культури виховного та освітнього процесу вихователям дитячих садків та батькам.
Аудіо-видання складається з двох частин (двох дисків): до першої увійшли українські народні казки, казки народів світу та авторські казки, які виконують народні артисти України; друга ж частина – дитячі пісеньки, веснянки, ігри, заклички, лічилки, колядки та колискові, у виконанні як іменитих артистів, так і творчих дитячих колективів. Загально у диску представлено 77 творів (20 казок та 57 музичних творів).
Всі матеріали відібрані серед кращих записів фондів Національної радіокомпанії України останніх десятиріч.
Диск буде поширюватися передовсім для освітньої та виховної роботи в дошкільних закладах. Після презентації у столиці, диск «Слуханка для української малечі» буде презентований в кожному обласному центрі країни. Поступово його зможуть безкоштовно отримати всі дошкільні освітньо-виховні заклади, яких в Україні налічується більше 15 тисяч.
Проект вже реалізувався:
– в Голосіївському районі міста Києва (за сприяння заступника голови Голосіївської ради Миколи Даневича);
– у Деснянському районі міста Києва (за сприяння народного депутата Ольги Боднар);
– в Оболонському районі міста Києва (за сприяння народного депутата Анатолія Семиноги);
– у Житомирській області (за сприяння голови Житомирської обласної ради Віталія Француза);
– у Рівненській області (за сприяння голови Рівненської обласної ради Олександра Данильчука);
– у Хмельницькій області (за сприяння голови Хмельницької обласної ради Івана Гладуняка та народного депутата України Василя Кравчука);
– в Одеській області (за сприяння заступника Міністра економіки Михайла Поживанова)
– у Полтавській області (за сприяння заступника голови Полтавської обласної ради Володимира Марченка та міського голови міста Полтава Андрія Матковського);
– у Чернігівській області (за сприяння народного депутата Івана Дубіля та голови Чернігівської обласної ради Наталії Романової);
– у місті Борисполі (за сприяння міського голови Борисполя Анатолія Федорчука);
– у Солом’янському районі міста Києва (за сприяння депутата Київради Олександра Бригинця);
– у Волинській області (за сприяння міського голови Луцька Богдана Шиби);
– у Черкаській області (за сприяння голови Черкаської обласної ради Володимира Греся);
– у Вінницькій області (за сприяння голови Вінницької обласної ради Григорія Заболотного);
– у Печерському районі міста Києва (за сприяння депутата Київради Олександра Бригинця);
– у Кіровоградській області (за сприяння голови Кіровоградської обласної ради Миколи Сухомлина);
– у місті Вишгороді (за сприяння народного депутата Костянтина Бондарєва);
– у Запорізькій області (за сприяння народного депутата Валерія Крайнього);
– у Львівській області (за сприяння народного депутата Івана Деньковича);
– у Івано-Франківській області (за сприяння народного депутата Дмитра Шлемка);
– у Закарпатській області (за сприяння першого заступника голови Закарпатської обласної ради Андрія Сербайла);
– у Херсонській області (за сприяння директора Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Куліша Олександра Книги)