На цьому наголосив Микола Томенко сьогодні у своєму виступі в парламенті під час обговорення проекту Державного бюджету на наступний рік.
Він звернув увагу на те, що в проекті Держбюджету-2008, наприклад, в статті видатків на Державне управління справами передбачається виділення на стаціонарне медичне обслуговування народних депутатів України та керівного складу органів державної влади більше 117 мільйонів гривень, на поліклінічно-амбулаторне обслуговування народних депутатів України та керівного складу органів державної влади – більше 130 мільйонів гривень, на ведення лісового та мисливського господарств – більше 13 мільйонів гривень тощо.
„Уряд зробив сміливий і правильний крок, позбавивши пільг народних депутатів України. Було би справедливо також відмінити і цілу низку бюджетних видатків, які стосуються преференцій для високопосадовців органів державної влади. Якщо порахувати суму видатків, передбачених в бюджеті для ДУСі, які прямо чи опосередковано фінансують пільги державних чиновників, то вийде близько 400 мільйонів гривень. За рахунок цих коштів можна було би суттєво збільшити, наприклад, видатки на розвиток сільської медицини, які, на жаль, як і при попередньому уряді, складають усього 150 мільйонів гривень”, – зауважив народний депутат.
Крім того, на думку Миколи Томенка, 300 мільйонів гривень, які передбачаються на реконструкцію НСК „Олімпійський” для проведення в Україні чемпіонату Європи 2012 року з футболу не повинні виділятися як субвенція для міста Києва. „Ці гроші повинні бути під контролем Уряду та Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту зокрема, для того, щоб бути впевненим, що реконструкція НСК „Олімпійський”, де буде проходити фінал „Євро-2012”, справді відбудеться”, – зазначив народний депутат.